Tatjana Belorusskaja

Tatjana Belorusskaja

Algklasside õpetaja
tatjana.belorusskaja@kjsp.ee


Olga Gorbunow

Olga Gorbunow

Kunstiõpetaja
olga.gorbunow@kjsp.ee


Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
tatjana.grigorjeva@kjsp.ee


Margarita Jaaniste

Margarita Jaaniste

Eesti keele õpetaja
margarita.jaaniste@kjsp.ee


Külli Krall

Külli Krall

Keelekümbluse õpetaja
kulli.krall@kjsp.ee


Reet Lümat

Reet Lümat

Eesti keele õpetaja
reet.lumat@kjsp.ee 
 

Marina Mänd

Marina Mänd

Inglise keele õpetaja
marina.mand@kjsp.ee


Jelena Pligunova

Jelena Pligunova

Vene keele õpetaja
jelena.pligunova@kjsp.ee


Aire Rässa

Aire Rässa

Keelekümbluse õpetaja
aire.rassa@kjsp.ee


Jelena Soroka

Jelena Soroka

Algklasside õpetaja
jelena.soroka@kjsp.ee


Tatjana Tšistokletova

Tatjana Tšistokletova

Irina Võssotskaja

Irina Võssotskaja

Saksa keele õpetaja
irina.vossotskaja@kjsp.ee


Jelena Drumova

Jelena Drumova

Muusikaõpetaja
jelena.drumova@kjsp.ee


Galina Gorelova

Galina Gorelova

Tatjana Grigorjeva

Tatjana Grigorjeva

Algklasside õpetaja
t.grigorjeva@kjsp.ee


Olesja Dõljan

Olesja Dõljan

Tööõpetuse õpetaja
olesja.doljan@kjsp.ee


Julia Krjatalova

Julia Krjatalova

Inglise keele õpetaja
julia.krjatalova@kjsp.ee


Olga Mamai

Olga Mamai

Matemaatikaõpetaja
olga.mamai@kjsp.ee


Svetlana Onga

Svetlana Onga

Algklasside õpetaja
svetlana.onga@kjsp.ee


Kalle Pärt

Kalle Pärt

Sotsiaalainete õpetaja
kalle.part@kjsp.ee


Margarita Siilak

Margarita Siilak

Eesti keele õpetaja
margarita.siilak@kjsp.ee


Aili Suokas

Aili Suokas

Muusikaõpetaja
aili.suokas@kjsp.ee


Jelena Tsupa

Jelena Tsupa

Vene keele õpetaja
jelena.tsjupa@kjsp.ee


Jelena Maško

Jelena Maško

Natalja Esholts

Natalja Esholts

Eesti keele õpetaja
natalja.esholts@kjsp.ee


Tatjana Gorodetskaja

Tatjana Gorodetskaja

Inglise keele õpetaja
tatjana.gorodetskaja@kjsp.ee 


Dmitri Ivanov

Dmitri Ivanov

Tööõpetuse õpetaja
dmitri.ivanov@kjsp.ee


Ilona Kekla

Ilona Kekla

Inglise keele õpetaja
ilona.kekla@kjsp.ee


Tatjana Kurenko

Tatjana Kurenko

Vene keele õpetaja
tatjana.kurenko@kjsp.ee


Iläna Matvejeva

Iläna Matvejeva

Veene keele õpetaja
iljana.matvejeva@kjsp.ee 


Kateryna Nefodova

Kateryna Nefodova

Matemaatikaõpetaja
kateryna.nefodova@kjsp.ee


Maria Rikkijeva

Maria Rikkijeva

Julia Smirnova

Julia Smirnova

Loodusainete õpetaja
julia.smirnova@kjsp.ee


Tatjana Tambovtseva

Tatjana Tambovtseva

Matemaatikaõpetaja
tatjana.tambovtseva@kjsp.ee


Andrus Viirmaa

Andrus Viirmaa

Geograafia õpetaja
andrus.viirmaa@kjsp.ee


Olga  Vilianskaia

Olga Vilianskaia

Artjom Golubev

Artjom Golubev

Kehalise kasvatuse õpetaja
artjom.golubev@kjsp.ee


Margarita Gorskaja

Margarita Gorskaja

Algklasside õpetaja
margarita.gorskaja@kjsp.ee 


Valeri Ivanov

Valeri Ivanov

Kehaline kasvatuse õpetaja
valeri.ivanov@kjsp.ee


Nadezda Kiisvek

Nadezda Kiisvek

Kehaline kasvatuse õpetaja
nadezda.kiisvek@kjsp.ee 


Elza Larssen

Elza Larssen

Sotsiaalainete õpetaja
elza.larssen@kjsp.ee


Ljudmila Menšikova

Ljudmila Menšikova

Algklasside õpetaja
ljudmila.mensikova@kjsp.ee


Marita Pilli

Marita Pilli

Keelekümbluse õpetaja
marita.pilli@kjsp.ee


Svetlana Rõzenko

Svetlana Rõzenko

Algklasside õpetaja
svetlana.rozenko@kjsp.ee


Dmitri Smolentsev

Dmitri Smolentsev

Jelena Tšepelova

Jelena Tšepelova

Matemaatikaõpetaja
jelena.tsepelova@kjsp.ee


Natalia Volkova

Natalia Volkova

Füüsikaõpetaja
natalia.volkova@kjsp.ee